Kanapy i narożniki do salonu

W dużych salonach zmieszczą się narożniki o większych wymiarach. Takie narożniki czy inne meble wypoczynkowe można kupić na wymiar. Klient wybiera sobie stronę oraz rodzaj zagłówków. Narożniki można wybrać w nowoczesnych kolorach, z pewnością do modnych kanap należą wszystkie o ciemnych barwach zrobione z trwałego sztruksu.

Dobra jakość mebli wypoczynkowych

narożniki salonowe wysokiej jakościModne skórzane narożniki dalej są bardzo często wybierane. Są to narożniki salonowe wysokiej jakości, które pasują do każdego wnętrza. W salonach meblowych występują narożniki lewe, prawe i w kształcie litery u. Niektóre stoją na dość wysokich nóżkach i nie mają funkcji spania. Inne z regulowanymi oparciami i zagłówkami, z szufladą na pościel rozkładają się i dają miejsce do wypoczynku. Narożniki są alternatywą dla kanap i foteli. Są wygodne i w zależności od rodzaju pianki i sprężyn bardzo często dość miękkie. Narożniki wcale nie muszą stać w kącie pokoju. W ogromnych salonach czy pokojach z aneksem kuchennym często są ustawiane na środku oddzielając tym samym kuchnię od salonu. Modny design produktów wysokiej jakości wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Wypełnienie narożnika zazwyczaj pianką poliuretanową oraz zastosowanie sprężyn falistych powoduje maksimum wygody.  Narożniki z funkcją spania to komfort nie tylko podczas siedzenia, ale też leżenia.

Już od kwoty 2000 złotych można kupić narożnik. Oczywiście dobrej jakości kanapy czy inne meble wypoczynkowe to często koszt dużo wyższy. Narożniki są ulubionym meblem do dużego salonu, w którym nawet często się śpi. Rogówki, kanapy czy wersalki wykonane z dobrych części i materiałów posłużą kilka lub nawet klikanaście lat. Można je kupić gotowe lub zamówić pod wymiar. Wiele zależy od wielkości naszego pokoju czy też salonu.